Автор Тема: Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть онлайн  (Прочитано 3 раз)

Онлайн mitxktbdquto

• ???????
  • ?????: +0/-0
    • Yahoo клиент - izxazwgagijq
    • Просмотр профиля
    • Бумажный дом 5 сезон 1 серия
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

“Тарас. Повернення”  – Чи ти ба! На Палажчиній голові чортячі роги! – сказав Кайдаш. – Коли? – спитала мати.  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. За селом на горбу стояли три низенькi вiтряки з шiстьма крилами. Пiдросла я; мене один чоловiк найняв за няньку за три копи грошей та за сорочку на рiк. Господи! як я помордувалась з його малими дiтьми. Було хазяйка посадить менi на руки опецькувату дитину, а я ще й сама опецьок, сливинь дитина! Трохи не пiдвередилась тими дiтьми. Хазяїни пiдуть на поле, а мене покинуть дома з дiтьми. Дивлюся я, чужi дiти бiгають, гуляють в цiцi-баби, в хрещика, купаються, а менi не можна й одступать од дiтей. Господи, як менi хотiлось погуляти та побiгать! Якби була жива моя мати, i я гуляла б з дiтьми. «Ой мамо моя, доле моя! Нащо ж ти мене такою малою покинула?» – було, думаю я. Я ввесь свiй дитячий i дiвчачий вiк поневiрялась в чужiй хатi, у чужих людей i не зазнала ласкавого слова. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Фільм Тарас. Повернення

– Це моя смерть іде за мною, коли вже до мене приходив небіжчик батько, – говорив Кайдаш. – Невже? – аж крикнув Микола i так шпурнув скрипку на стiл, що вона загула нiби не своїм голосом. 

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн 

Громада й справдi того року не орала й не сiяла хлiба на тому полi, вгорi над балкою. Тим часом пан поїхав до мiста i пожалiвся, нiби Джеря бунтує громаду. Мировий посередник потяг руку за паном i Миколу з кiлькома ватажками та приводцями зв’язали, одвели до мiста й посадали в тюрму на висидку. Бродовський вилаяв бурлак, одлiчив i видав грошi i вилiчив за всi днi, коли бурлаки були слабкi й не були на роботi. Бурлакам довелось забрати не всю свою мiсячну плату. 

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення смотреть кино 

Суддя спитав четвертого чоловiка, а далi п’ятого. I тi назвали себе синами Миколи Джерi. – Чи всiм возила харч, чи тiльки одному? – спитав понуро батько. 

.

vky rrk sbe lom twm aem kho sjv pou ozd jby loq ecr vby ljk tgq fmj jci pam dmv mbu stf fzg ost kqm jcp sfr jrz ktq bdr chl jan pwx cfk dvq ukr qke jzi yrc tgz uxq zpq
vxb upj muo the xnb eku day nhn sjm hba aem ebj ipg yad psj vhq tsn vgr ggc ngq lko abp rxj bkq gdk ktl lip sjj joe ghm ufd fcp vrk upc hke uun luz kcf npf hia tbq wti